Zabiegi upiększające – stosuj je!

Nasze ciało kocha, gdy je rozpieszczamy, uwielbia masaże, peeling, różne kremy i zabiegi. Zwykle jednak albo nie mamy czasu albo pieniędzy, żeby mieć takie spa, a jest to możliwe i wcale nie musi zbyt dużo kosztować.
Przede wszystkim body wrapping. To bardzo prosty zabieg, ale wymaga pewnego przygotowania i odrobinę cierpliwości. Trzeba zakupić odpowiedni krem do body wrapping, ale można tez użyć najzwyklejszy krem antycellulitowy z naszej szafki, ewentualnie możemy tworzyć mieszankę kawy z cynamonem i oliwka, le jest to metoda dość brudząca, więc musimy być szczególnie uważni. Na ciało nakładamy krem, czy produkt do body wrapping i owijamy się folią. Dla lepszego efektu kładziemy się pod koc, leżymy tak 45 min, potem, jeśli była to maska z kawy zmywamy, a jeśli nie to zwyczajnie po zdjęciu foli ubieramy się. Po kilku takich seansach zobaczymy spektakularny efekt.
Body wrapping warto wzbogacić o peeling, czy też masaż ciała. Do tego zawsze pamiętajmy o nawilżaniu naszego ciała, również od środka.